• Rezačky a úkosovačky trubiek Orbitalum Tools

Táto jedinečná technológia rezania a úkosovania je dominantná predovšetkým pri rozvodoch nerezových potrubí v potravinárskom, chemickom a farmaceutickom priemysle, ale aj v energetike a petrochemickom priemysle.
Naše zariadenia radi využívajú montážne potrubárské firmy, kde sa vyžaduje rýchla, presná príprava potrubí pred zváraním.

  • Orbitálne zváracie automaty ORBITALUM Tools

Sú ideálne pre realizáciu zvarových spojov v ťažko prístupných miestach a kde sa vyžaduje protokol o zvare napr. rozvody nebezpečných médií, lakovne v automobilovom priemysle atď.

  • Centrovacie prípravky CENTROMAT

Vynikajúce pomôcky pre jednoduché a rýchle nastavenie vzájomnej polohy trubky a tvarovky, príruby pred zváraním. Uvedené pomôcky radi využívajú
potrubári pri zákazkach, kde je potrebné i v pozícii previesť zvarové spoje a pri sériovej výrobe potrubných komponentov.

  • Prípravky pre riadenie formovacieho plynu, WELD-TECH

Sú veľkým pomocníkom pri šetrení formovacieho plynu. Kupujú ich montážne potrubárské firmy, ktorým záleží na efektívnosti využívania nákladov pri realizácii
zákazok.

  • Ohýbačky trubiek Ercolina

Sú k dispozícii ohýbačky trubiek bez tŕňa a s tŕňom.

  • Zváračky plastov, GEORG FISCHER +GF+

Široký sortiment zváračiek plastových potrubí vlastnia vodárenské, plynárenské spoločnosti a spoločnosti s chemickou výrobou.
Predovšetkým montážne firmy, ktoré realizujú plastové potrubné rozvody
napr. „Solankovod Zbudza-Michalovce“, „Rozvody vody na AE Mochovce“,
Hlavné rozvody vody centrum Piešťany, Rozvody vody a plynu v oblastiach Orava-Kysuce, Veľký Krtíš atď.